Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На юнацькому чемпіонаті світу у Михайла Гаврилюка – срібна нагорода

На юнацькому чемпіонаті світу в Калі українці не лишили суперникам шансів у боротьбі за перемогу в змаганнях з метання молота.

На юнацькому чемпіонаті світу в Калі українці не лишили суперникам шансів у боротьбі за перемогу в змаганнях з метання молота.

Лідер світового сезону в цій віковій категорії Гліб Піскунов уже в першій спробі відправив снаряд на 83,19 м, які стали рекордом чемпіонату. А в наступній поліпшив його більше, ніж на півтора метри (84,91 м), пише ФЛАУ.
 
Наш земляк Михайло Гаврилюк їхав у Колумбію другим номером світового топ-листа серед юнаків і цю позицію він також підтвердив. Але однією лише срібною медаллю Михайло не обмежився і додав до нагороди ще й особистий рекорд (78,93 м). У бронзового призера змагань, австралійця Неда Візерлі, 77,60 м.
 
Наші молотобійці були не єдиними, хто змагався у фіналі в третій день юнацького чемпіонату світу. Антон Грабовський замкнув вісімку найсильніших з бігу на 1500 метрів і, як і Гаврилюк, встановив особистий рекорд (3.51,48 хв). Переміг з рекордом чемпіонатів Кумарі Такі з Кенії (3.36,38 хв).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *