Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Закликаю прикарпатців берегти власне здоров’я, а при ознаках захворювання негайно звертатися до лікарів

На Івано-Франківщині проводяться заходи превентивного характеру щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-2019. У зв’язку з цим призупинено навчально-виховний процес у всіх закладах освіти. Обмежено проведення масових заходів.
Про це сьогодні у коментарі журналістам обласного телебачення «Галичина» розповів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Він, зокрема, підкреслив, що для придбання медичних засобів (протичумних костюмів, одноразових масок), необхідних для боротьби з ймовірною інфекцією, з обласного бюджету спрямовано понад один мільйон гривень. Окрім того, для обласного лабораторного центру також виділено один мільйон гривень для закупівлі препаратів штучної вентиляції легень та скрінінгового обладнання.

Не залишили поза увагою проблему ймовірного поширення COVID-2019 й органи місцевого самоврядування. Керівники районів, міст області скерували зі своїх бюджетів на протиепідемічні заходи понад півтора мільйони гривень.

«На сьогодні в області немає спалахів гострих респіраторних захворювань. Також в регіоні не зареєстровано жодного випадку COVID-2019. Тож, доклавши всіх зусиль, ми зможемо попередити появу коронавірусної інфекції на Прикарпатті та мінімізувати її наслідки у разі виявлення захворювання, – зазначив Віталій Федорів. – Однак хочу закликати всіх жителів області зберігати спокій, турбуватися про власне здоров’я, а при ознаках захворювання негайно звертатися до лікарів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *