Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині вирує негода

Учора на Прикарпатті пройшли інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду. Грозові та дощові явища спостерігалися в Богородчанському, Калуському та Надвірнянському районах.
Внаслідок цього до вечора було підтоплено 13 дворогосподарств Богородчанського району, а також у містах Калуші та Івано-Франківську, п’ять населених пунктів Надвірнянщини. Спостерігалося підтоплення об’єктів ТОВ «Карпатнафтохім».

Того ж дня житель Калуша, який разом із сином розчищав стічну канаву від подвір’я до річки Млинівка, послизнувся, впав у річку та зник. Для пошуку зниклого до місця події було направлено водолазне відділення АРЗ СП. Станом на 0:00 21 травня водолазами обстежено річку Млинівка, але зниклу особу не знайдено.

Додатково на території ТОВ Карпатнафтохім пожежно-рятувальним підрозділом ДПРЧ-24 (3 АЦ та 12 чоловік особового складу) проводилося відкачування води з метою недопущення аварійних ситуацій.

Вранці, 21 травня, повідомлено про підтоплення ряду домогосподарств на території Рогатинського та Тисменицького районів, Івано-Франківської міської ради.

Внаслідок підняття рівня води в р. Манявка відбулося пошкодження вводів газопостачання до житлових будинків, тому було відключено від газопостачання 627 абонентів та в Надвірнянському районі в с. Гвізд внаслідок підняття рівня води в р. Лукавець малий сталося пошкодження стальної надземної ділянки діаметром 108 мм газопроводу середнього тиску 110 мм. У результаті чого від газопостачання відключено 453 абонента та 3 комунпобутових підприємста.

Крім того, по області без електропостачання 20/12 НП, 15/10 ЛЕП, 137 ТП (Богородчанський, Тисменицький, Косівський, Рогатинський, Тлумацький райони).

За останню добу врятовано 35 осіб, з них 5 дітей; евакуйовано 25 чоловік, з них 7 дітей; відбуксировано 10 автомобілів (з них два автобуси, в яких перебувало 14 осіб; зруйновано одну будівлю літної кухні; частково пошкоджено один міст місцевого значення; підтоплено близько 3240 дворогосподарств.

У Богородчанському, Калуському та Надвірнянському районах проведено позачергові засідання районних ТЕБ та НС.

На сьогодні до проведення рятувальних робіт було залучено 98 чоловік особового складу, 19 одиниць техніки та шість плавзасобів від УДСНС в області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *