Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині визначили переможців обласної журналістської премії імені Богдана Бойка

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося підсумкове засідання комісії з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.
Обговоривши роботи журналістів, які надійшли на цей конкурс цьогоріч, за результатами таємного голосування були визначені лауреати у трьох номінаціях, і з-поміж сімнадцяти претендентів.

У номінації «За кращий твір на телебаченні» переможцем визнано творчу групу обласного телебачення «Галичина» зі суспільно-політичним ток-шоу «Позиція Галичини», яка отримає премію в розмірі 22 тисячі гривень.

У номінації «За кращий твір у сфері радіомовлення» лауреаткою премії стала журналістка Суспільного Карпати UA Христина Кухарук за радіопрограму «Репортаж. «Romeo & Juliet». Винагорода авторці становитиме 11 тисяч гривень.

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації або інтернет-виданнях» перемогла журналістка ТРК «Вежа» Христина Ткачук за статтю на сайті www.vezha.org та в інтернет-виданні «Історична правда» – «Життя в племені індіанців: перший українець зі Станиславова на півночі Бразилії». Премія у цій номінації становить 11 тисяч гривень.

На засіданні також були обговорені питання вручення премій переможцям цього конкурсу та внесення змін до положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики задля його проведення наступного року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *