Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Івано-Франківщині залучають молодь до створення соціально важливих проєктів

9-10 листопада за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації в Івано-Франківську пройшов «Hedonist.Ideathone» – марафон ідей від ГО «Інститут неформальної освіти», який залучив молодь краю до створення соціально важливих проєктів.
«Ми вважаємо, що процес формування громадянського суспільства залежить, як не дивно, від самого суспільства і від конкретних його членів. Від вас, наприклад. Варто лише створити відповідну творчу атмосферу, сконцентруватися на проблемах – і ви відчуєте, що маєте у своїй голові приблизний вектор вирішення цих проблем. Це буде ваша ідея. Ми ж в рамках Ideathone просто допомагали кристалізувати її в дещо зрозуміле та виконуване», – говорить ідейний натхненник і координатор марафону Кальянов Антон.

В Hedonist.Ideathone взяли участь команди із Богородчан, Бурштина, Івано-Франківська та Коломиї. Переможці (команда із Коломиї) отримала ґрант на реалізацію проєкту. До слова, ще влітку група тренерів в рамках першого етапу відвідала ці населені пункти з тренінгами проєктного менеджменту.

«Я дуже рада, що взяла участь у такому проєкті. Завдяки йому я отримала багато корисних знань та покрокову інструкцію для організації подій. Тепер знаю, як формувати бюджет та багато інших нюансів. Дізналася, на що звертається увага під час презентації та як правильно представляти роботу. Загалом цей проєкт був дуже корисним для мене», – коментує учасниця Анжела-Марія Нестор.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *