Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На міжнародній автодорозі М-12, яка пролягає Івано-Франківщиною, продовжують ремонтні роботи

Під час Всеукраїнського форуму «Україна-30» голова Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Олександр Кубраков презентував флагманський проєкт до 30-річчя незалежності України – фактично нову дорогу М-30 «Стрий – Ізварине», яка об’єднає діючі на сьогодні дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ, і стане найпотужнішим швидкісним транспортним коридором країни завдовжки 1400 км між західними і східними областями України.
І вже 24 лютого згідно з цим проєктом на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області за кошти Державного бюджету продовжила розпочатий у минулому році капітальний ремонт дороги майбутньої швидкісної траси М-30 Стрий – Ізварине неподалік межі з Тернопільською областю.

Зокрема, розпочалися ремонтні роботи на одразу двох мостових переїздах на автодорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на об’їзній міста Рогатина та неподалік с. Пуків Рогатинської територіальної громади. Тут зняли старе асфальтобетонне покриття. А невдовзі демонтують бетонні консолі та перила, щоб замінити їх на нові. Зі встановленням відповідного температурного режиму на цих мостах облаштують нову бетонну основу, гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття.

Нагадаємо, що торік на дорозі встановили вирівнюючий шар на ділянці від с. Пуків до межі Тернопільською областю. Проектом капітального ремонту передбачено влаштування двох шарів асфальтобетону на 13 кілометрах автомагістралі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *