Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині проходить операція «Зброя та вибухівка»

    Співробітники  Надвірнянської міліції постійно проводять спеціальні операції із вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки.  Так, у листопаді  на території області проводиться  цільова операція «Зброя та вибухівка», в ході якої працівники міліції здійснюють комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення і вилучення з нелегального обігу незареєстрованої зброї, набоїв та вибухівки. Здійснення цієї роботи не тільки позитивно впливає на стан криміногенної ситуації, але й дає можливість попередити ймовірні нещасні випадки, пов’язані з необережним поводженням зі зброєю.
     Під час проведення операції міліціонери виявили ряд злочинів та правопорушень. Як приклад, житель села Пасічна, Надвірнянського району під час проведення огляду місця події  у  його житловому господарстві, було виявлено  та вилучено  предмет  зовні схожий на  обріз. Згідно висновку експерта даний предмет  являється обрізом нестандартною багатодільовою  вогнепальною зброєю, виготовлену шляхом  вкорочення  довжини  ствола.  

  Слідчим відділенням Надвірнянського РВ УМВС  дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Ведеться слідство
    Не менш небезпечна холодна зброя. Незважаючи на заборону, окремі громадяни полюбляють носити у кишенях багнети та інше.
    Правоохоронці вкотре застерігають — за незаконне зберігання вогнестрільної зброї, боєприпасів та вибухівки передбачена кримінальна відповідальність. Водночас у правоохоронних органів не буде жодних претензій до громадян, які у листопаді  добровільно позбудуться незареєстрованих небезпечних предметів. Протягом місяця триватиме місячник добровільної здачі зброї, набоїв, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Начальник відділу
підполковник міліції                                                          Роман Чекмарьов

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *