Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині відбулася комплексна перевірка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту


  


  
07 вересня 2017 року у райдержадміністрації, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука, відбулася робоча нарада про проведення комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки. 

Головний спеціаліст відділу планування управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС України, секретар комісії Михайло Бенюмов ознайомив присутніх із членами комісії з проведення комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки у Надвірнянському районі. 
Окрім того в ході наради було намічено основні завдання та порядок здійснення перевірки на території району. Члени комісії перевірятимуть роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки.
В ході проведення перевірки відбулося навчання у м. Надвірна в житловому будинку по вул. Марка Черемшини, 6 стався вибух газу. До місця події, у відповідності до інструкцій взаємодії, одразу направлено рятувальників районного відділу УДСНС України в області та добровільні пожежні дружини району. На місце події також прибули аварійна газова служба, аварійна бригада РЕМу, поліція та працівники швидкої медичної допомоги.
Після виявлення надзвичайної події у райдержадміністрації відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було затверджено комплексний план заходів.
За результатами перевірки та проведених навчань комісія підготує спеціальний звіт, який буде розглянуто під час підведення підсумків роботи комісії в області.

 


   
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *