Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині триває активне впровадження заходів щодо роботи «Нової української школи»

19 грудня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак спільно з начальником відділу освіти РДА Степаном Севериловим та депутатом Івано-Франківської обласної ради Юрієм Голінеєм побували у Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст.
Під час візиту посадовці оглянули навчальний заклад та передали нове обладнання для 1-их класів в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа».
За кошти обласного бюджету в сумі 60 тис. грн. закуплено станції друку, ноутбуки та телевізори. Придбано комплект меблів, дидактичні матеріали та мультимедійний комплекс за кошти державного бюджету.
З районного бюджету виділено 30 тис. грн. на придбання матеріалів для облаштування конструкцій тренувальних елементів із скалолазання.
Окрім того, зроблено капітальний ремонт системи опалення та навчальних приміщень за кошти районного та обласного бюджетів в сумі 300 тис. грн. ( 150 районний та 150 обласний бюджет).
«Освітня реформа «Нова українська школа», яка реалізовується в умовах сьогодення, підвищить якість навчального процесу, надаcть учням не лише знання, а й уміння застосовувати їх у житті» – зазначив Олександр Кеніз.
Керівництво району із директором школи обговорили проблемні питання подальшого розвитку навчального закладу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *