Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та пам’ять жертв катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, біля знаку “Героям Чорнобиля” у Надвірній відбулись пам’ятні заходи з нагоди вшанування 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Під час заходу присутні помолилися за загиблими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, також заступниця голови Надвірнянської РДА Леся Свідрак, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович, учасники ліквідації Чорнобильської аварії та особовий склад Надвірнянського РУ ГУ ДСНС під керівництвом Романа Ясінського поклали квіти і лампадки до пам’ятного знаку.

Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Глибока вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Шануємо тих, хто був евакуйований та відселений з забруднених територій, втратив здоров‘я і потребує особливої уваги від суспільства.

До річниці аварії міський очільник вручив нагрудні знаки «За мужність» та «Чорнобильська пошана» учасникам ліквідації Чорнобильської аварії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *