Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На нараді в ОДА обговорено питання діяльності територіальних громад

Для забезпечення ефективної реалізації реформи децентралізації в ОДА тривають щотижневі онлайн-наради з представниками новостворених територіальних громад, районних рад та райдержадміністрацій. Основним завданням цих зібрань є надання консультативної допомоги при вирішенні питань, що виникають в процесі організації роботи адміністративних одиниць, правонаступництва у майнових, земельних питаннях, налагодженні роботи установ та організацій, які входять в ОТГ. Зокрема, участь у нараді взяли керівники структурних відділів Надвірнянської райдержадміністрації.

Сьогодні онлайн-нараду на тему «Окремі питання діяльності територіальних громад після місцевих виборів» провела заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Ми запросили до участі у нараді керівників новостворених райрад, РДА, територіальних громад. Для успішної реалізації реформ необхідно акумулювати зусилля, адже мова йде про наших людей, їх заробітну плату, створення робочих місць та розвитку територій», – наголосила посадовиця.

В ході консультативної наради мова йшла про взаємодію з органами місцевого самоврядування в частині організації надання населенню області безоплатної правової допомоги, проведення земельної децентралізації, передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад, шляхи оптимізації закладів культури області в контексті реформи децентралізації.

Заступник голови громадської організації сімей людей з інвалідністю та дітьми «СЛІД», представник Національної асамблеї людей з інвалідністю Микола Макар зосередив увагу на питаннях організації життєдіяльності  цієї категорії наших співгоромадян, адже «інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». Також на нараді йшлося про загальні вимоги законодавства та рекомендації щодо доступності об’єктів громадського призначення для маломобільних груп населення.

На наступному зібранні будуть розглядати питання, які надійдуть з районів щодо організації їх роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *