Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На нараді в ОДА обговорили надання матеріальної допомоги для поліпшення житлових умов сім’ям пільгових категорій

17 грудня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги для поліпшення житлових умов.

Світлана Онищук зауважила, що треба дуже зважено підходити до прийняття рішень, щоб матеріальну допомогу отримали ті сім’ї, які її найбільше потребують.

Важливим є те, що порядок використання коштів обласного бюджету для поліпшення житлових умов окремих категорій мешканців області затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 24.04.2019 р. № 190 та зареєстровано в головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 20.05.2019 р. за № 48/1595.

На засіданні комісії ухвалено рішення щодо надання матеріальної допомоги для поліпшення житлових умов двом сім’ям пільгових категорій.

Додамо, що впродовж січня-листопада 2020 року з обласного бюджету виділено кошти для поліпшення житлових умов трьом сім’ям, у тому числі двом багатодітним сім’ям надано матеріальну допомогу на придбання житла та одній сім’ї особи з інвалідністю – на ремонт житла, для якого використано кошти у загальній сумі 956,93 тис. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *