Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На підприємстві можна краще дізнатись і про професію, і пізнати себе, і перевірити свої інтереси та здібності

  
Допомога учнівській молоді у виборі професійного шляху – завдання, яке повинно чітко переплітатися з бажанням втілити професійну мрію реально у життя кожному майбутньому випускникові загальноосвітньої школи.  

  
Допомога учнівській молоді у виборі професійного шляху – завдання, яке повинно чітко переплітатися з бажанням втілити професійну мрію реально у життя кожному майбутньому випускникові загальноосвітньої школи.  
З метою практичного ознайомлення з підприємством, яке здійснює ремонт автомашин, 7 квітня Надвірнянським районним центром зайнятості була організована та проведена професіографічна екскурсія для учнів міжшкільного-навчально-виробничого комплексу.
На захід були запрошені десятикласники Молодківської ЗОШ І-ІІІ ступенів групи А-103, які навчаються за професією “водій автотранспортних засобів” в Надвірнянському МНВК. Супроводжували випускників  психолог – профконсультант Любов Янко та методист з профконсультаційної роботи Віра Мамчук, яку були перш за все зацікавлені у проведенні екускурсії на станцію технічного обслуговування машин.  Станція технічного обслуговування машин,  власником СТО є Ткач Валерій Михайлович, займається ремонтом автомобілів та реалізацією запчастин, хімічних засобів до них.
Провідний фахівець з профорієтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк, розпочала захід словами : “Зараз нашому місту дуже потрібні і токарі, і слюсарі, і шліфувальники, фрезерувальники, робітники будівельних професій. На виробництві можна краще дізнатись і про професію, і пізнати  себе, і перевірити свої інтереси та здібності. Якщо ж виникне потреба в підвищенні свого освітнього рівня, то можна продовжувати навчання по даному напрямку”. Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Николайчук  розповіла про потребованість та актуальність даної професії.
Юрій Думчак — кваліфікований майстер СТО докладно пояснив та розповів учням про специфіку проведення ремонтних робіт автомобілів, із сучасною комп'ютерною діагностикою, показав обладнання та інструменти, які використовуються. Працівник станції технічного обслуговування проінформував про наявність професійно-кваліфікаційного складу робітників на даному підприємстві: механіки по розвало-сходженні коліс, зварювальники ручного зварювання, механіки з ремонту ходових частин.
Отже, учні отримали інформацію для роздумів. Залишилось зробити правильний вибір. Маємо надію, він стане ключем до їх успішного майбутнього і особистісного становлення.

Уляна Півторанюк — провідний фахівець з профорієнтації
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *