Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На порядку денному – актуальні питання.

В райдержадміністрації відбулася нарада за участі міського, селищних та сільських голів, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький. Першим і дуже актуальним було питання ремонту доріг в районі. Як повідомив А. Крицький, на даний час в бюджетах сільських громад знаходяться кошти цільового призначення – на ремонт доріг комунального значення. Необхідно укладати угоди на ремонти доріг з відповідними підприємствами чи підприємцями. Як приклад було продемонстровано організацію ремонту в с. Саджавка і с. Зелена. Наступним актуальним та непростим питанням було знищення борщівника Сосновського. Дана культура, яку раніше вирощували для кормів худобі, нині становить певну загрозу, так як є небезпечною для здоров'я людей. Також голови обговорили питання прийому та перебування осіб, які прибули на тимчасове проживання з Криму та Сходу України та висловили ряд пропозицій та зауважень з даного питання. 
Начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ярослав Кінаш Ознайомив присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації 
«Про районний організаційний комітет з проведення громадського обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» та відбулося обговорення даного питання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *