Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На пресбрифінгу в ОВА йшлося про початок нового навчального року у прикарпатських закладах освіти

У медійному центрі обласної військової адміністрації відбувся пресбрифінг щодо організації освітнього процесу в прикарпатських закладах освіти у 2023/24 навчальному році. Спікером  виступила начальниця відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Лілія  Сачовська.

Зауважувалося, що на Прикарпатті цього річ функціонує 1110 закладів освіти різних типів і форм власності. З числа загальної кількості закладів загальної середньої освіти 43 опорні школи з 114 філіями. Окрім того, цьогоріч розпочнуть роботу ще сім таких закладів освіти із 21 філією.

Уперше за шкільні парти сіли 12,9 тисяч першокласників, що на 1,3 тисячі менше, у порівнянні з попереднім навчальним роком.

Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та освіти стовідсотково забезпечені захисними спорудами.  У 586 школах та 455 садочках обладнані захисні укриття. Лише в  одному закладі загальної середньої та 11 садочках немає обладнаного укриття. Зараз органи управління освіти продовжують робиту щодо їх дообладнання.

Мовилося про забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти. Станом на 1 вересня цього року до області завезено 100% (до плану завозу) необхідних підручників.

Важливо зазначити, що за кошти Державного бюджету на умовах співфінансування із місцевих бюджетів закуплено 21 шкільний автобус, у тому числі чотири спеціальні (для дітей з особливими освітніми потребами).

Відрадно, що на Прикарпатті цьогоріч розпочав роботу новий Івано-Франківський спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради. Це заклад  спеціалізованої освіти, з цілодобовим перебуванням, де поряд із наданням освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти, основним  є спортивний профіль.

Додамо, що в нашій області забезпечується право на освіту дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема, створюються інклюзивні класи та групи у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Детальніше у відео:

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *