Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті цього року працевлаштували понад 10 тисяч людей

Зпочатку року з обласною службою зайнятості співпрацювали 4,8 тис. роботодавців, а в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 13,1 тис. вакансій.

В Івано-Франківському обласному центрі зайнятості повідомляють, що цьогоріч уже працевлаштовані 10,5 тис. осіб, з них – 8,7 тис. зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 205 безробітних. 248 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Задля забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 3,4 тис. безробітних проходили професійне навчання. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації за 10 місяців поточного року отримали 16 осіб. На 1 листопада 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 6,1 тис. осіб.

Якщо ви також шукаєте роботу, насамперед перегляньте актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на Телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Також для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Якщо у вас виникають будь-які запитання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до фахівців служби зайнятості (адреса та контактні телефони за посиланням http://surl.li/cbiiq).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *