Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті призов на строкову військову службу завершено

20 грудня, у понеділок, під час засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин, військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Ярмошук проінформував присутніх, що план осіннього призову на строкову військову службу, виконаний в повному обсязі у встановлені терміни. До Збройних сил України та інших військових формувань призвано 418 юнаків із Прикарпаття. Всі райони виконали встановлені завдання.

Члени обласної призовної комісії ознайомилися з інформацією голів районних призовних комісій щодо підсумків осіннього призову. Крім того, ними перевірено законність прийнятих районними призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

Результати перевірок рішень, прийнятих районними призовними комісіями, будуть занесені до книги протоколів засідань обласної призовної комісії.

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, районним (міським) ТЦК та СП, територіальним підрозділам Національної поліції області готуються рекомендації щодо організації роботи у період між призовами та при проведенні призову весна-2022.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *