Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті провели акцію щодо імунізації

13 грудня у середмісті Івано-Франківська в.о. директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький спільно з працівниками центру провели акцію з метою пропагування імунізації. Мета заходу – підвищити рівень охоплення вакцинацією населення, досягнення більш глибокого розуміння, що кожна людина потребує захисту від інфекційних хвороб.
Оскільки імунізація вважається одним із найбільш ефективних й економічно доцільних методів профілактики численних захворювань та попередження виникнення епідемій серед таких дев’яти інфекцій: дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, туберкульозу, вірусного гепатиту В, кору, епідемічного паротиту, краснухи, організатори акції вручали мешканцям та гостям міста інформаційні буклети. Серед пам’яток також були брошури щодо профілактики сезонних захворювань, зокрема ГРВІ та грипу.

За словами Богдана Левицького, вакцинація на сьогодні – єдиний ефективний спосіб контролю над керованими інфекціями. «Планові щеплення роблять у всіх без виключення розвинутих європейських країнах, тому нам, українцям, потрібно рівнятися на них і брати приклад. Вакцинація потрібна для захисту як дитини, так і дорослого. Саме щеплення захищає від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й ускладненням – у випадку інфікування та попереджає її розповсюдженню», – зазначив керівник обласного центру громадського здоров’я.

Тому слід пам’ятати, що ніщо не зможе захистити від небезпечних інфекцій краще за вакцинацію! Адже вакцинація є законним правом кожного з нас на захист від захворювання, яке може призвести до ускладнень або смерті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *