Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті відбудеться Міжнародна медична місія «Face the Future Ukraine»: запрошуємо медиків взяти участь у навчанні

Уквітні в Івано-Франківськ завітають кращі канадські та американські реконструктивні хірурги та медичні сестри в рамках міжнародної місії «Face the Future Ukraine». Тут вони разом з українськими лікарями проведуть ряд реконструктивних операцій на обличчі та шиї поранених військових та цивільних, а також поділяться своїми знаннями під час симпозіумів. Цьогоріч в рамках місії також будуть проведені реконструктивні операції молочної залози та навчання для онкологів.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я ОДА.

Програма заходів:

21 квітня — ІІI Міжнародний симпозіум «Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї». Запрошуємо взяти участь пластичних та реконструктивних хірургів, отоларингологів, щелепно-лицевих хірургів, офтальмологів та окулопластисних хірургів.

Попередня програма за посиланням: http://surl.li/roxzz

Реєстрація за посиланням: https://1ll.ink/zDxye

22 квітня — ІІI Міжнародний симпозіум «Особливості ведення пацієнтів з військовими травмами та посттравматичними розладами». Запрошуємо медичних сестер взяти участь.

Попередня програма за посиланням: https://is.gd/2q0QRn

Реєстрація за посиланням: https://clipr.cc/fVD9d

23-26 квітня — проведення реконструктивних операцій для пацієнтів з військовими травмами з онлайн-трансляцією з операційних для учасників симпозіуму.

29-30 квітня — проведення реконструктивних операцій молочної залози.

29-30 квітня — Науково-практична конференція «Сучасні підходи до комплексного лікування раку грудної залози: радикально та естетично». Запрошуємо взяти участь онкохірургів, онкологів, патологів, хіміотерапевтів.

Попередня програма за посиланням: https://1ll.ink/KQ7OJ

Реєстрація офлайн участі за посиланням: http://surl.li/rqicp

Реєстрація онлайн: http://surl.li/rqida

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *