Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті відбудуться змагання з гри боча для людей з інвалідністю

ВІвано-Франківську в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання з 1 по 3 грудня о 10:00 год. відбудуться спортивні змагання «Кубок Західної Ліги з гри боча» для людей з інвалідністю, які користуються кріслом колісним.

Спортивні змагання організовує громадська організація «СЛІД» спільно з департаментом молодіжної політики та спорту івано-Франківської міської ради, Івано-Франківським міським центром з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” та Івано-Франківським регіональним центром з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.

Мета заходу – популяризація активного способу життя серед людей з інвалідністю через залучення до спорту, а також їхня соціальна адаптація та інтеграція в суспільне життя.

Боча – єдиний вид параолімпійського спорту, яким можуть займатися люди з важкими ураженнями рук та хребта. Він слугує засобом фізичної реабілітації та оздоровлення, розвиває концентрацію уваги та влучність. Грою боча можуть займатися навіть ті людям з інвалідністю, які не можуть себе реалізувати в інших видах спорту. Завдяки змаганням спортсмени України отримають можливість покращити свої навички у грі, обмінятися досвідом, позмагатися за призові місця в різних категоріях, які визначаються по мірі ураження опорно-рухового апарату спортсмена.

Участь у змаганнях візьмуть команди з Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Хмельницької, Волинської, Київської, Одеської та Дніпропетровської областей. Змагання будуть проходити в командних, індивідуальних та парних дисциплінах.

Призери змагань отримають грамоти, цінні подарунки та головний приз – Кубок Західної Ліги, який переможець повезе у свою область. ГО “СЛІД” +38067-72-06-734 go.clid.if@gmail.com

https://www.facebook.com/clid.org.ua

https://www.instagram.com/ngo_clid/?hl=ru

Детальніше у відео:

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *