Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті відбулися спеціальні навчання «Rescue Days Ukraine 2023»

Днями на Прикарпатті відбулися спеціальні навчання «Rescue Days Ukraine 2023», організовані для рятувальників. Ознайомився зі специфікою занять і заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин. Майже 100 рятувальників з 20 областей України взяли участь у навчаннях, що відбулися в нашій області. Зокрема, учасниками були курсанти вищих навчальних закладів ДСНС, добровольці та іноземні інструктори.

Метою даних навчань є підвищення рівня професійної підготовки фахівців ДСНС до реагування на ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Фахівці Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області зазначили, що такі навчання в Україні проходять вчетверте, але вперше вони відбуваються вночі.

Це зробили для того, аби надзвичайники покращили навички роботи в особливих умовах, а також з обмеженим освітленням.

Рятувальники навчалися на 4 спеціальних локаціях. Йдеться про «ДТП з автомобілем перевернутим на дах», «ДТП з боковим ударом автомобіля», «ДТП з потраплянням легкового автомобіля під причіп вантажного автомобіля», «ДТП з лобовим зіткненням легкових автомобілів». Також фахівці ДСНС продемонстрували спецтехніку для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та порятунку людей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *