Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України

Сьогодні, 14 жовтня, в Івано-Франківську відзначили День захисника України. Участь у заходах взяли представники обласної та міської влади, духовенство краю.

Разом із військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС, волонтерами та небайдужими громадянами голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей, народний депутат України Оксана Савчук, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поклали корзини й квіти до Хреста борцям за волю України, могил учасників Революції Гідності та антитерористичної операції у Меморіальному сквері.

Священнослужителі різних конфесій відслужили панахиду за усіма захисниками і борцями за волю  й незалежність України.

Важливо зазначити, що День захисника України – це данина пам’яті тим, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави. У свято Покрови Пресвятої Богородиці українці з гордістю згадують січових стрільців, вояків УПА. Особливого вшанування варті ті, хто зі зброєю в руках боронить нашу територіальну цілісність і свободу на східних рубежах держави.

Додамо, що кожен із нас має бути захисником України, виконуючи свої професійні обов’язки та виховуючи молоде покоління патріотів. Покрова Пресвятої Богородиці допоможе  перемогти агресора та захистить наше військо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *