Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті впроваджується проєкт «Турбота про родину Героя», – Віталій Ільчишин

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин зустрівся із чотирма сім’ями полеглих Героїв, зокрема й їхніми шістьма дітками, для яких організували п’ятиденний оздоровчий відпочинок у готельно-відпочинкових комплексах у м. Яремче та с. Поляниця на Івано-Франківщині.

Віталій Ільчишин розповів, що завдяки ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук на Прикарпатті реалізовується проєкт «Турбота про родину Героя», завдяки якому оздоровилося 120 дітей разом із членами родин. У межах цієї ініціативи діти Героїв разом із матерями відпочивають та оздоровлюються на Івано-Франківщині. Підтримують цю важливу ініціативу місцеві готельєри.

«Насправді війна принесла дуже багато горя та проблем для родин загиблих Героїв, також і для тих сімей військовослужбовців ЗСУ, які пропали безвісти. Цей проєкт є тривалим, тобто, усі родини, які матимуть бажання поїхати на відпочинок, зможуть це зробити. Ми постійно працюємо над його удосконаленням, щоби він приносив користь для дітей наших Героїв. Основна ідея цього проєкту – надати діткам, які втратили когось зі своїх родичів у війні росії проти України, можливість відпочити й оздоровилася на Прикарпатті та зробити так, щоби кожна така родина відчула нашу турботу», – наголосив посадовець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *