Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Прикарпатті навчали представників об’єднаних громад ефективного управління

В Івано-Франківську з ініціативи обласного Офісу реформ та за підтримки ОДА відбувся одноденний семінар на тему «Актуальні питання функціонування об’єднаних територіальних громад».

В Івано-Франківську з ініціативи обласного Офісу реформ та за підтримки ОДА відбувся одноденний семінар на тему «Актуальні питання функціонування об’єднаних територіальних громад».

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, представники обласного Офісу реформ та об’єднаних територіальних громад. Під час семінару було розглянуто актуальні питання функціонування об’єднаних територіальних громад на Прикарпатті.

Учасники семінару працювали за такими напрямами: забезпечення організаційно-управлінської діяльності апарату об’єднаної територіальної громади (модератор Руслан Панасюк), фінансово-економічні аспекти розвитку територій (модератор Юрій Стефанчук), забезпечення діяльності об’єднаної територіальної громади у гуманітарній сфері (модератор Марія Баран).

Під час заходу представники Верхнянської, Печеніжинської, Старобогородчанськаої, Бурштинської, Білоберізької ОТГ, які відповідають за налагодження функціонування відповідних сфер життєзабезпечення громади, отримали методичну допомогу, спрямовану на приведення діяльності у відповідність до чинного законодавства. В процесі дискусій виокремлено проблемні питання, які здебільшого торкаються неврегульованості нормативно-правової бази медична сфера, соціальна політика, земельні відносини, пожежна служба,  військовий облік та ін.) й відсутності окремих правових актів.

Регіональний консультант з правових питань Марія Баран наголосила, що з метою ефективної реалізації основних ідей децентралізації та для уникнення можливості дискредитації реформи варто забезпечити вчасне прийняття необхідних нормативно-правових актів.

За результатами семінару напрацьовані проблемні питання, які потребують нормативно-правового врегулювання, буде спрямовано на розгляд центральних органів виконавчої влади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *