Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

НА ПРИКАРПАТТІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІНЬ, ВІДДІЛІВ МОЛОДІ ТА СПОРТУ У 2015 РОЦІ

 

 
21 січня 2016 року на базі Косівської районної державної адміністрації управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації провело підсумкову нараду з начальниками управлінь, відділів молоді та спорту за підсумками роботи та реалізації у 2015 році проектів Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".
Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк підвів підсумки роботи районів щодо впровадження молодіжної політики. Працівниками управління складено рейтингову таблицю в якій Надвірнянський район посів 5-те місце. Це велике досягнення, адже в минулому році наш район був на останньому місці.
Також зі звітом перед учасниками конференції виступив координатор Акції в Івано-Франківській області, заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Валерій Семків. За результатами роботи відповідно до Критеріїв оцінювання реалізації проектів, програм та заходів Акції переможцем серед структурних підрозділів визнано сектор у справах молоді та спорту Косівської районної державної адміністрації, друге місце посів відділ молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації, третє місце – відділ у справах молоді та спорту Городенківської районної державної адміністрації.
Ростислав Микитюк вручив переможцям та призерам обласного етапу Акції грамоти, Кубки, вимпели та набори футболок із логотипами інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *