Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На сьогодні 4700 учнів та 564 педагогічних працівників перебувають на самоізоляції, – Андрій Сташків

На Прикарпатті спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. Так за останню добу недугу підтверджено у 221 жителя Івано-Франківщини. Наразі у закладах охорони здоров’я, в яких розгорнуто 1851 ліжкомісце, перебувають 1012 пацієнтів, – а це 54,7%. Киснем забезпечено 751 ліжко (41%). Про це сьогодні зазначалося під час онлайн-брифінгу за участю заступників керівників департаментів охорони здоров’я і освіти, науки та молодіжної політики ОДА.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Дзьомбака, у разі значного погіршення ситуації в області будуть готувати заклади для розгортання додаткових місць задля прийому та лікування хворих на коронавірус.

Слід додати, що наразі на COVID-19 вже захворіло 811 дітей. Від початку навчального року захворіли 141 учень та 312 вчителів. Наразі хворими є 88 учнів і 191 працівників школи. Найбільше випадків зафіксовано в Івано-Франківську, Косівському та Снятинському районах.

У зв’язку зі значним збільшенням кількості хворих учнів обласною державною адміністрацією направлено рекомендаційні листи у райони та об’єднані територіальні громади, міста обласного значення щодо організації канікул у школах або запровадження дистанційного навчання. Як зазначив заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Андрій Сташків, рішення про такі дії прийматимуть педагогічні ради освітніх закладів.

Додамо, що на сьогодні 4700 учнів та 564 педагогічних працівників перебувають на самоізоляції. Дистанційне навчання запроваджено у 26 школах Прикарпаття.

Під час брифінгу також розповіли про 8-річного хлопчика, котрий помер у суботу від ускладнень, спричинених коронавірусом. Володимир Дзьомбак зазначив, що у дитини були супутні соматичні захворювання. Наразі створено комісію щодо розслідування даного летального випадку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *