Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На закупівельному форумі в Івано-Франківську йшлося про Prozorro-маркет та можливості розвитку для бізнесу

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, директор ДП «Прозорро» Василь Задворний, експерти із закупівель громадської організації «Платформа Громадський Контроль», торговельних майданчиків, юристи-практики взяли участь у закупівельному форумі для постачальників, який відбувся у інноваційному центрі «Промприлад. Реновація».
На захід запросили підприємців, представників підприємств, юридичних компаній, органів влади, місцевого самоврядування, державних, громадських організацій та засобів масової інформації області.

Дмитро Романюк зазначив: «Сьогоднішній захід є логічним продовженням співпраці обласної державної адміністрації з майданчиком Prozorro. Державні закупівлі упродовж п’яти років дали можливість привести у відповідність закупівельну систему до європейських норм і унеможливити будь-які елементи корупції. На заході представили продукти Prozorro-маркету. Його ціллю є спрощення роботи бізнесу з точки зору пропонування спільних товарів та послуг для суб’єктів органів державної влади та тих, які беруть участь у закупівлях. Це є чудовою можливістю для розвитку бізнесу в Україні».

Також посадовець розповів, що метою цього навчального проекту є підвищення економічної активності регіонів, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів та активізація бізнесу в Україні для того, щоб він мав більші можливості з точки зору реалізації своєї продукції.

На зустрічі фахівці надавали корисні поради для його учасників щодо роботи систем у сфері публічних закупівель, нових можливостей у цих аспектах для бізнесу, нововведення у законодавстві щодо захисту прав постачальників, особливості роботи у системі Prozorro Market, заходи із уникнення технічних помилок, з якими зустрічаються їх учасники під час роботи у цій системі та практику із захисту прав підприємців.

Також йшлося про практики роботи з Антимонопольним комітетом та Держаудитслужбою, які аналізують порушення при проведенні закупівель.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *