Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На засіданні обласної призовної комісії обговорено хід призову на строкову військову службу

   

   
Сьогодні на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук проінформував присутніх про хід призову юнаків області на строкову військову службу і зазначив, що відправка команд до військових частин Збройних сил, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту України проходить згідно плану у встановлені терміни. Від Надвірнянського району участь в нараді взяли військовий комісар Сергій Луців та начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Іван Бурій.

За його інформацією на строкову військову службу у квітні буде призвано 240 юнаків з області (42 %). Організованіше призов проходить у Надвірнянському, Богородчанському та Тисменицькому районах.

Ігор Пасічняк подякував  головам призовних комісій цих районів за добре організовану роботу з призову.

Члени комісії заслухали інформацію представника головного управління Національної поліції в області щодо стану роботи з розшуку призовників, які ухиляються від явки на призовні комісії.

У вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів відібрано більше сотні кандидатів з області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *