Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На журналістську премію імені Богдана Бойка претендують 17 прикарпатських журналістів та творчих груп

Вчора під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка відбулося засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики. Зауважимо, що цю премію щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада прикарпатським журналістам за найкращі творчі роботи.
На нараді були розглянуті матеріали претендентів на здобуття цієї премії.

В номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» представлені три радіопрограми, «За кращий твір на телебаченні» – вісім телепроєктів, програм та сюжетів, «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» – шість.

До наступного туру конкурсного відбору були допущені усі подані творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті.

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» отримають винагороду у сумі 11 тис. грн, «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» – 11 тис. грн, «За кращий твір на телебаченні» – 22 тис. гривень.

Наступне засідання комісії заплановано провести 17 травня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *