Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Начальник РВ УМВС Надвірнянщини Роман Чекмарьов відвідав школу-інтернат в м. Надвірна

      Протягом останніх кількох років міліція Надвірнянщини  активно співпрацює з педагогічними колективами  району та приділяє особливу вагу профілактичній роботі з дітьми.

      Протягом останніх кількох років міліція Надвірнянщини  активно співпрацює з педагогічними колективами  району та приділяє особливу вагу профілактичній роботі з дітьми.
    За ініціативою начальника УМВС генерал-майора міліції Олега Сала за кожним навчальним закладом закріплені керівники Управління та міськрайорганів, які  відвідують школи та проводять лекції правового характеруНачальник  Надвірнянської міліції  завітав до школи-інтернат м. Надвірна. У своєму привітальному слові  Роман Валерійович зазначив, що  Надвірнянщина пишається своїми педагогами – талановитими, цілеспрямованими, ініціативними та творчими людьми, для яких професія стала справжнім покликанням та справою усього життя. «Наше з вами завдання – допомогти дітям обрати правильний життєвий шлях, щоб вони ніколи не відчули пагубні наслідки вживання алкоголю чи наркотиків. Я переконаний, що ми і надалі будемо проводити спільні заходи, направлені на патріотичне вихованнянашого молодого,підростаючого покоління, на профілактику скоєння злочинів у відношенні дітей та боротьбу з дитячою злочинністю», – наголосив  начальникРВ УМВС.
   Як годиться, гості  Налвірнянської міліції завітали  до дітлахів  як говорять «не з порожніми руками»: зкомплексом  подарунківдля навчально-виховного процесу. До речі,  відтепер   правоохоронці пообіцялинадавати  всіляку  допомогу.По закінченню  зустрічі з начальником Надвірнянської міліції  до школярів  з привітанням звернувся начальник СКМСД  Надвірнянського РВ УМВС- Михайло Дирда, який  розповів  дітлахам  про  згубну звичку вживання алкоголю, наркотиків та жебракування. Такі зустрічі, що проводяться співробітниками КМСД, допомагають  школярам ще більше збагачувати свої знання і розширювати кругозір, які сприяють розвитку самостійного мислення і взагалі роблять життя більш яскравим і захоплюючим.
    Правоохоронці, після закінчення виступів побажали  школярам  здоров’я, щастя, успіхів у навчанні, гарного майбутнього та всіляких гараздів.
 Слід зауважити,  що цього року за парти школи-інтернат м. Надвірни сіли 35 учнів – майбутніх вчених та лікарів, спортсменів та винахідників, військових та правоохоронців, які скоро працюватимуть задля слави та процвітання своєї держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *