Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Начальник УМВС в Івано-Франківській області Олег Сало зустрівся з представниками громад Надвірнянського району

      В м.Надвірна відбулася зустріч начальника УМВС в Івано-Франківській області Олега Сала з представниками громад району,  міським, селищними, сільськими головами  та з керівництвом району.  Головного міліціонера Прикарпаття  цікавлять наболілі питання жителів району, реальний стан співпраці міліції з громадськістю, відгуки людей про діяльність правоохоронців,  робота дільничих інспекторів, боротьба з наркоманією та інші питання робо

      В м.Надвірна відбулася зустріч начальника УМВС в Івано-Франківській області Олега Сала з представниками громад району,  міським, селищними, сільськими головами  та з керівництвом району.  Головного міліціонера Прикарпаття  цікавлять наболілі питання жителів району, реальний стан співпраці міліції з громадськістю, відгуки людей про діяльність правоохоронців,  робота дільничих інспекторів, боротьба з наркоманією та інші питання роботи працівників міліції. А ці фактори якраз формують громадську думку про роботу органів внутрішніх справ. Також керівник обласної міліції наголосив на тому, що «…нам необхідно постійно спілкуватися з людьми, щоб вони не тільки не боялися нас, а йшли до нас у кожному випадку виникнення проблем. На даний час проводиться операція «Візит», суть її заключається в тому, що дільничі інспектори повинні йти до людей, в кожну оселю, щоб дізнатися про проблемні сім’ї чи проблемних осіб, з метою випередження протиправних дій щодо громадян. На даний час інспекторами області відвідано 35% сімей. Також на осінь готується акція «Прикарпаття проти наркотиків», для очищення нашої області від розповсюдження цього негативного явища".
 
      На запитання про кадрові переміни Олег Сало сказав, що в Прикарпатській міліції йде зміна кадрів: у 2013 році прийнято 94 чоловіка, в т. ч. в Надвірній – 6 нових працівників. Перед прийомом на роботу з усіма  регулярно проводять психологічні тести на спілкування, на вживання алкоголю і наркотиків.
      В ході бесіди голова РДА Юрій Касіянчук розказав про співпрацю з районним відділом міліції, висловив ряд зауважень і пропозицій про співпрацю. Голова районної ради Василь Попович висловив побажання щодо удосконалення роботи працівників ДАЇ, особливо в плані спілкування з громадянами. Також звучали претензії, побажання та ділові пропозиції про співпрацю: міський голова З. Андрійович запропонував коштом міста встановити ще одну відеокамеру, селищні голови смт. Ланчин та смт. Делятин М. Іванюк та М. Косило запропонували допомогу в утриманні відділків міліції в населених пунктах. Загалом зустріч принесла більше конструктивних пропозицій, тому всі присутні висловили бажання регулярно проводити такі зустрічі чи спільні наради.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *