Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Начальник Управління громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області Михайло Кушнірик здійснив приймом громадян в смт. Делятин Надвірнянського району”

        22 жовтня 2013 року куратор Надвірнянського району – начальник УГБ УМВС України в Івано-Франківській області, полковник міліції Михайло Кушнірик здійснив прийом громадян в Делятинській селищній раді.

        22 жовтня 2013 року куратор Надвірнянського району – начальник УГБ УМВС України в Івано-Франківській області, полковник міліції Михайло Кушнірик здійснив прийом громадян в Делятинській селищній раді.
          До проблем кожного громадянина М.П. Кушнірик  підійшов індивідуально, вислухавши їх прийняв правильні і необхідні заходи для вирішення порушених питань. Протягом  півтора години відбувалась зустріч з громадянами смт. Делятин. Переважно місцевих мешканців цікавили питання щодо охорони громадського порядку, особливо у вечірній час, встановлення знаків дорожнього руху, діяльність дільничного інспектора міліції та ін.

     Більшість людей звернулися з питаннями соціального характеру. На прийом до Михайла Петровича прийшла 75-річна мешканка селища Марія. Пенсіонерка скаржиться на сусідів, які час від часу чинять їй шкоду – то квіти повисмикують, то поштову скриньку пошкодять, то ще щось….

     Приємною несподіванкою, стало подяка заступника голови Якимця П.О. та працівників селищної ради смт. Делятин,  які зазначили, що старший дільничний інспектор міліції Надвірнянського РВ УМВС ст. лейтенант міліції Юрій Хім′як добросовісно виконує свою роботу на території обслуговуванні. Коли б не звернулася до дільничного, він завжди відгукнетьсяі своїм візитом та правильною розмовою вгамує бешкетників.
     На всі питання, які хвилювали місцевих мешканців, Михайло Петрович надав обґрунтовані відповіді та правові консультації. Загалом куратор Надвірнянської  міліції ставиться відповідально та зацікавлено так, як вважає такі заходи вкрай корисними і потрібними як правоохоронцям, так і громадянам.

 
Помічник начальника райвідділу
по зв’язках з громадськістю та ЗМІ
Надвірнянського РВ УМВС в області
ст. лейтенант міліції                                                                  Тетяна Іванюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *