Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю на контролі у профільному департаменті ОДА

Вчора за участю директора департаменту соціальної політики ОДА Володимира Корженьовського та експертів департаменту охорони здоров’я ОДА з психіатрії М. Мулика, Н. Шаповалової, педіатрії Л.Підвербицької, Я. Криштафовича, спеціалістів бюро МСЕК Л. Процика, В.Масляка відбулася спільна нарада щодо організації надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю, які перебувають в установах системи соціального захисту населення.
На заході також були присутні директори інтернатних установ та територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) області.

Під час наради обговорювалися механізми поліпшення надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю, які перебувають в установах системи соціального захисту населення, графіки виїзних медичних оглядів вузькопрофільними спеціалістами. Керівникам інтернатних установ та територіальних центрів дано завдання забезпечити неухильне дотримання прав і свобод підопічних, своєчасне заповнення індивідуальних програм реабілітації та забезпечення підопічних виробами медичного призначення.

Учасники наради відзначили, що завдяки обміну думками та досвідом роботи заходи такого формату сприяють удосконаленню надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю, особливо враховуючи, що на сьогоднішній день існує потреба тісної співпраці установ системи соціального захисту з територіальними органами охорони здоров’я.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *