Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надмарафонський легкоатлетичний пробіг, присвячений 22-ій річниці незалежності України


 19 серпня в Івано-Франківську стартував надмарафонський легкоатлетичний пробіг, присвячений 22-річниці Незалежності України та Дню фізичної культури і спорту.


 19 серпня в Івано-Франківську стартував надмарафонський легкоатлетичний пробіг, присвячений 22-річниці Незалежності України та Дню фізичної культури і спорту.
 
Спортсменів радо зустрічав співочий колектив відділу культури, вручивши їм хліб та сіль. На майдані Шевченка спортсменів привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко, заступник голови районної ради Іван Степник та начальник відділу у справах сім"ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич. Володимир Калічко спільно з Віталієм Матешком – керівником надмарафонського лехкоатлетичного пробігу,  поклали квіти до пам"ятника Т. Г. Шевченку. Прикарпатський воєнно-спортивний ліцей люб"язно прийняв учасників марафону на ночівлю. З м. Надвірна спортсмени разом з Надвірнянськими легкоатлетами, вихованцями заслуженого тренера України Анатолія Ястребова, продовжили пробіг попрямувавши  до смт. Богородчани.

За 6 днів спортсмени побувають в усіх районах області і подолають загалом 540 кілометрів.

Такий захід відбувається вже 17 років поспіль і, як повідомили організатори, це єдиний надмарафонський пробіг в Україні, який присвячений святкуванню Дня Незалежності України.

«Більше 30 учасників, переважно студенти навчальних закладів області та вихованці спортивно-юнацьких шкіл, зголосилися взяти участь в марафоні, адже окрім випробовування своїх фізичних сил, молодь вітає усіх хто трапляється на шляху з Днем Незалежності України», – наголосив Микола Стефанко представник головного управління в справах сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА.

За словами, Віталія Матешка, голови Івано-Франківського міського спортивного комітету, найскладніший етап чекав на легкоатлетів у 3 день, на відрізку з міста Косів до Надвірної, адже на цьому маршруті протягом дня спортсмени пробігли 121 кілометр гірськими дорогам.

 Загалом, як повідомили на прес-конференції, середня швидкість протягом пробігу складає 5 хвилин за кілометр, а минулого року протягом шести днів пробігу, за інформацією організаторів, легкоатлети випили понад 600 літрів води

Працівники департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА потурбувалися про комфорт та безпеку учасників надмарафонського легкоатлетичного пробігу, присвяченого 22-й річниці Незалежності України та Дню фізичної культури.

Весь маршрут спортсмени біжать під знаменами Державного прапору України та в кожному населеному пункті привітали краян з Днем Незалежності.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *