Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

НАДС: Для публічних службовців стартував всеукраїнський проєкт Eng4PublicService з вивчення англійської мови на освітній онлайн платформі

14 лютого стартував всеукраїнський проєкт Eng4PublicService з безкоштовного вивчення публічними службовцями англійської мови на освітній онлайн платформі. Проект реалізовується НАДС у співпраці з найбільшою у світі освітньою організацією EF Language Learning Solutions. Його мета – посилення мовної спроможності публічних службовців.

«Інтеграція України до ЄС потребує, аби наші громадяни говорили із європейськими партнерами спільною мовою. Наша країна наближається до ЄС політично, юридично та економічно. Тому активні українці, насамперед, публічні службовці, які є обличчям держави, мусять «мовити in English». Це, до речі, гасло проєкту», – наголосила Голова НАДС Наталія Алюшина.

Серед переваг вивчення англійської мови на платформі EF –  доступ із різних девайсів, інтерактивний інтерфейс, наявність практичних завдань, вибір темпу навчання, відслідковування прогресу. Навчальні модулі, що адаптовані під українські реалії, передбачають вивчення граматики, аудіювання, читання та тренування розмовних навичок.

Перед початком навчання кожному запропонують тест для визначення рівня володіння англійською мовою. За результатами тестування система запропонує оптимальну програму курсу.

Після опанування кожного мовного рівня на платформі EF учасники навчання отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом навчального навантаження 1 кредит ЄКТС.

Програма вивчення англійської мови для публічних службовців у рамках проєкту доступна зареєстрованим користувачам Порталу управління знаннями. Алгоритм реєстрації на навчання тут. ( .pdf , 1.68 Мб )

Зверніть увагу! Публічним службовцям (зареєстрованим користувачам Порталу управління знаннями) посилання на навчальний курс поширюється виключно уповноваженими особами служби управління персоналом через особистий кабінет відповідного користувача Порталу управління знаннями. Посилання на навчальний курс автоматично відображається у кабінеті уповноваженої особи служби управління персоналом у розділі «Рекомендації провайдерів» після схвалення НАДС облікового запису «Служба управління персоналом»  відповідного органу влади/місцевого самоврядування  на  Порталі управління знаннями, що здійснюється на підставі офіційного листа до НАДС.

Умовами для схвалення облікового запису «Служба управління персоналом»:

  •  створення облікового запису з використанням адреси електронної пошти у доменній зоні  gov.ua;
  • офіційне звернення до НАДС органу влади/місцевого самоврядування щодо схвалення уповноваженої особи служби управління персоналом на Порталі управління знаннями (із зазначенням ПІБ, посади та адреса електронної пошти (у доменній зоні  gov.ua).

Додатково: восени 2022 року Голова НАДС Наталія Алюшина і «EF Language Learning Solutions» підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого компанія безкоштовно розробила спеціальні навчальні модулі з вивчення англійської мови для публічних службовців в Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *