Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірна відзначає 23 річницю Незалежності України

         Урочисте святкування Дня Незалежності України 24 серпня 2014 року в Надвірній, розпочалось із молебеню за Україну біля Могили Борцям за волю України, в якому взяли участь священники різних конфесій, представники влади, громадських організацій, політичних партій,громадськість та ЗМІ району. Продовжились заходи урочистою ходою до майдану Шевченка. Моментом піднесення для всіх присутніх, було покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка та виконання гімну України. Продовжились урочисті заходи молитвою священників про мир та порятунок рідної неньки України.
       «Хочу звернутись до Вас словами Степана Бандери: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний». Останні 23 роки нам говорили, що ми отримали незалежність без крові і тому  не цінуємо її. Копнувши  в історію, ми бачимо скільки людей загинуло за  українську землю, здобуваючи нам незалежність з часів гетьманщини, холодноярівців, крутянців, воїнів ОУН-УПА. Не даремно нам дана незалежність в 1991 році. І тому зараз ми повинні згадувати мазепинців, петлюрівців, бандерівців і шанувати українців так як належить в цьому світі. Ми повинні шанувати наших героїв, які захищають нашу землю, шанувати і пам’ятати Героїв Небесної сотні.  Закликаю Вас шанувати живих,справжніх героїв, які біля східних кордонів захищають нашу землю, бо це справжні легенди. З високо піднятою головою ми повинні будувати свою державу.
          

   Від щирого серця й від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашій Україні. З святом Вас, дорогі краяни, з Днем Незалежності!».      – з такими  вітанням звернувся  до присутніх голова РДА Михайло Іваночко.     Також цього дня Михайло Іваночко в своєму рідному селищі Ланчин вручив учасникам АТО грамоти та книги В. Шкляри «Чорний ворон»: Михайлу Хромову, Аліку Акперову, Василю Голінею, Дмитру Білавичу.

     Слова привітань  прозвучали з уст голови районної ради Василя Поповича, міського голови  Зіновія Андрійовича та почесних гостей з міст побратимів Пруднік (Республіка Польща) та Кронов (Чеська Республіка). Очільник міста вручив гостям подяки за допомогу під час Революції Гідності.
     
Протягом заходів музичні виступи присутнім подарували церковний хор церкви Благовіщення Пресвятої Діви Марії, квартет «Легіт»  РБК.
      Незважаючи на погодні умови, з надзвичайним піднесенням патріотичного духу та радістю в серці, провели надвірнянці таке важливе для кожного свято, День незалежності України.
 
Слава Україні!
Героям слава!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *