Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірна відзначила 25-ту річницю Конституції України

У Надвірній урочисто відзначили 25-ту річницю Конституції України. Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько та міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович вручили подяки та грамоти учасникам російсько-української війни з нагоди Дня Конституції України.
«25 років тому відбулася історична подія в житті нашої держави – Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Основний документ дав українцям «дорожню карту» на шляху в цивілізоване майбутнє. Будуючи майбутнє нашої держави, ми маємо пам’ятати, що дотримання Основного закону має бути нормою повсякденного життя. Адже шлях, яким рухається наша держава і суспільство, залежить і від особистої відповідальності та небайдужості кожного українця», – зазначив Володимир Пасько.

«Нехай же в цей святковий та важливий для нашої держави день в кожного українця міцніє почуття гордості за свою країну. Бажаю, щоб мир і злагода, добробут і затишок панували у кожній родині, а наснага та невичерпна енергія до праці на благо нашої держави сприяли подальшій розбудові України на основах європейської демократії», – наголосив очільник району.

Опісля відбувся святковий концерт за участі провідних, народних, аматорських, творчих колективів Надвірнянщини.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *