Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина продовжує допомагати нашим військовослужбовцям

         

         
Надвірнянщина продовжує надавати гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям, що задіяні в антитерористичній операції на Сході України. Адже це дуже важлива справа, від якої залежить дієздатність наших військових, які зараз захищають територіальну цілісність української держави.
     Не меншу підтримку надає військовим й колектив ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Так напередодні Нового року керівник апарату РДА Микола Кравчук відвідав одне з найбільших промислових підприємств району, працівники якого передали для військових в зону АТО 12 «буржуйок». Ці економні та зручні обігрівачі  робітники виготовили власноруч, щоб зігріти українського солдата. Уже найближчим часом районний військовий комісаріат передасть на схід країни в зону проведення антитерористичної операції ці пічки загальною вагою близько 2 тонн.
       Також працівники ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» одні з перших відгукнулися на підтримку створення батальйону територіальної оборони і перерахували одноденний заробіток у сумі 165 тис. грн.
          Надано матеріальну допомогу вдові Баран М.М. у сумі 10 тис. грн., та матері Шерстій М.М. син якої служить в АТО, у сумі 5,0 тис. грн. 
     За рішенням Правління всім працівникам, які призвані на службу Збройних сил України, надається матеріальна допомога у сумі по 10 тис. грн. кожному.
      Крім цього для бійців, що служить у зоні АТО, за кошти працівників закуплено і передано матеріалів на суму понад 45 тис. грн., а саме:
–         чотири бронежилети 5 класу, каску;
–         чоботи берци – 10 пар;
–         термобілизна -22 комплекти;
–         дизпаливо – 200л.;
–         напівчоботи шкіряні утеплені – 6 пар;
–         черевики «омон» – 1 пара;
–         костюм охоронника – 1 комплект;
–         куртка зимова -1 шт.
           Передано подарунки «Теплий Миколай» учасникам АТО до свята Миколая та 300л дизпалива – через БО «Надвірнянський фонд сприяння армії». Виділено благодійну допомогу у вигляді 300 л  дизпалива для перевезення дітей і педагогів зі східних регіонів до населених пунктів району.
        Багато колективів підприємств і простих людей постійно вболівають за свою армію, свою країну. Лише наша єдність та небайдужість допоможуть здобути таку омріяну перемогу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *