Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина відзначає 18-ту річницю прийняття Конституції
27 червня, напередодні свята з нагоди 18-ї Основного Закону держави, в районному будинку культури  відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Конституції України, прийнятої 28 червня 1996 року. Після виконання Гімну України ведуча Галина Чуревич оголосила свято відкритим. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Небесної сотні та українських військових, які віддали своє життя за Україну в ході проведення АТО.
           З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович. З історичною довідкою виступив заступник керівника апарату – начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук. Участь у заходах взяли: представники громадських організацій та політичних партій, трудових колективів, ЗМІ та громадськість району.

У вітанні Андій Крицький зазначив: «Україні потрібна Конституція, яка б базувалася на принципах національної і соціальної справедливості, з міцним національним фундаментом та європейським геополітичним спрямуванням. Вірю, що спільними зусиллями ми зуміємо побудувати таку державу, про яку мріяли й за яку віддали життя наші предки, й в якій комфортно житиметься нам і нашим нащадкам».
        Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів району: аматорський народнийфольклорно-етнографічнийколектив «Шовкова косиця», аматорський народний колектив танцю «Горянка» та інших.
          Вітаємо громаду Надвірнянщини з Днем Конституції України!
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *