Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянщина відзначила 71-шу річницю утворення УПА.

       В районному будинку культури  відбулася урочиста академія, присвячена 71-й річниці створення УПА. Перед початком урочистостей, священники різних конфесій району на Могилі Борцям за волю України, відправили панахиду за полеглих за незалежність України воїнівУПА.

       В районному будинку культури  відбулася урочиста академія, присвячена 71-й річниці створення УПА. Перед початком урочистостей, священники різних конфесій району на Могилі Борцям за волю України, відправили панахиду за полеглих за незалежність України воїнівУПА.  Представники влади, ветерани та громадськість міста вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддали життя за волю і незалежність держави та поклали квіти до могили Борцям за волю України.
       Учасників урочистої академії привітав  голова райдержадміністрації  Юрій Касіянчук. Він звернувся зі словами подяки ветеранам за їх героїчний внесок у встановлення самостійної України, а також до молодих людей, щоб вони шанували великий пам’ять про тих, хто боровся за становлення нашої держави та поклавжиття за незалежність України. «Наша історія непроста, але ми повинні її знати і пам’ятати», – зазначивголова райдержадміністрації.
       З привітанням до громади та ветеранів УПА виступив голова районної ради Василь Попович.
       Присутнім продемонстрували фільм про воїнів УПА, які боролися на теренах нашого краю- "Приховане в карпатськім листі".

       Міський голова  Зіновій Андрійович вручив грамоти Надвірнянської міської ради  за активну життєву позицію, участь у громадському житті міста, вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, а також з нагоди 71-річчя від дня заснування Української Повстанської Армії членам Братства ветеранів ОУН-УПА Карпатського  краю імені генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки.
     Голова Братства ветеранів ОУН-УПА Карпатського краю ім.генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки Михайло Юркевич виголоси в промову, в якій згадав своїх побратимів – вояків УПА та сьогоденні проблеми ветеранів.
       Після урочистої частини аматорські колективи району та обласної філармонії подарували учасникам урочистого зібрання святковий концерт.
        На завершення свята ветеранів запросили на святковий обід, де вони мали змогу поспілкуватися та згадати бойових побратимів. 
Також сьогодні, на площадці зі штучним покриттям Прикарпатського військово-спортивного ліцею відбувся турнір з міні-футболу серед юнацьких команд району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *