Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянська ОДПІ інформує:

 

Платники податків Надвірнянщини сплатили майже 800 млн грн податків і зборів
Впродовж 2017 року платники Надвірнянського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 789,8млн гривень. Це на 271,2млн грн більше надходжень аналогічного періоду 2016 року.Про це інформував в.о. начальника Богдан Нагорняк.

 

Платники податків Надвірнянщини сплатили майже 800 млн грн податків і зборів
Впродовж 2017 року платники Надвірнянського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 789,8млн гривень. Це на 271,2млн грн більше надходжень аналогічного періоду 2016 року.Про це інформував в.о. начальника Богдан Нагорняк.
Із загальної суми до держбюджету надійшло352,7 млн.грн., до місцевого бюджету – близько 216,6млн.грн. При цьому, за словами посадовця, позитивна динаміка зафіксована як у наповненні державного, так і місцевого бюджетів. Проти 2016 року держказна отримала додатково понад 2201 млн.грн. Місцеві ж скарбниці поповнішали50,1млн.грн
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом року зібрано 206,1млн. грн. Порівняно з 2016 роком надходження зросли на 43,4млн. грн.

 
За послугами до Надвірнянської ОДПІ протягом 2017 року звернулося більше 50 тисяч платників податків

За січень–грудень 2017 року представники бізнесу та громадськості отримали через центри обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ 27,3 тисяч адміністративних послуг.
Найбільш затребувана послуга – видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Усього з початку року надано 11566 таких послуг. На другому місці видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 7117 послуг. На третьому місці – реєстрація розрахункових книжок – 2548 послуг. На четвертому місці – надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 1260 послуг. Не менш затребуваною є послуга з реєстрації платників єдиного податку – 1190 послуг. Також у ЦОП платники мають можливість отримати комплекс консультативних та інформаційних послуг, подати звітність тощо.
Надання адміністративних послуг Надвірнянською ОДПІ здійснюється у трьох ЦОПах, які функціонують в Надвірнянській ОДПІ, Богородчанському та Яремчанському відділеннях.
Нагадаємо: докладний перелік адмінпослуг та інформація про роботу ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області офіційного веб-порталу ДФС.
 
 
На зміцнення оборони України платники  Надавірнянщинисплатили понад 14мільйонів податку
Упродовж 2017-го року платники, які перебувають на обліку в НадвірнянськійОДПІ, сплатили 14,3 млн. грн. військового збору. У порівнянні з 2016-им надходження зросли на 2,7млн. грн.
Сплата військового збору – це  внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.
Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
Звертаємо увагу, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є платниками військового
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *