Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянська ОДПІ застерігає продавців підакцизної продукції не порушувати законодавство

Аналіз звітності суб’єктів господарювання що здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, проведенийНадвірнянською ОДПІ стосовно виручки, отриманої від реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, дає підстави для припущень про зловживання. Окремі  суб’єкти господарювання декларують дуже низькі виторги – менш ніж 1 тисяча гривень за місяць.  Це може свідчити про проведення  розрахунків з відвідувачами без застосування касових апаратів,  що в кінцевому результаті призводить до зменшення обсягів  оподатковуваних операцій. А це є прямим  порушенням законодавства України.

Деякі суб’єкти господарювання, які придбали ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, декларують такі суми обсягів реалізації  алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які не забезпечують окупність самих ліцензій. А враховуючи те, що  певні кошти витрачаються ще й на забезпечення своєї діяльності, то знову ж виникає підозра у  ймовірності приховування доходів.

Слід відмітити, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів без придбання відповідної ліцензії заборонено законодавством.

Надвірнянська ОДПІ звертається до керівників суб’єктів господарювання з проханням дотримуватися норм законодавства та попереджає про відповідальність за їх порушення.

Також просимо громадян бути пильними, та у разі наявності фактів порушень торгівлі підакцизними товарами, або сумнівів щодо їх якості, письмово повідомляти Надвірнянську ОДПІ за адресою:  м. Надвірна, вул. Визволення, 2.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *