Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські міліціонери відправилися в зону АТО

       15 січня в Надвірнянському райвідділі міліції проводжали чергову групу працівників міліції в зону АТО. Капітан міліції Володимир Дем’янчук, капітан міліції Петро Абель та прапорщик міліції Михайло Нагорняк вирушили на Схід України, аби змінити своїх колег, які там несуть службу. В той час коли більшість громадян готувались до новорічних та різдвяних свят, а працівники міліції удосконалювали свої навички у зв’язку із поїздкою у зону АТО для охорони правопорядку.

   Проводи правохоронців розпочались зі спільної молитви бійців, керівництва, співробітників, представників міської влади, батьків, рідних та гостей, запрошених до  приміщення райвідділу.

       З настановою до своїх бойових товаришів звернувся в.о. начальника підполковник міліції Іван Рев’юк: «Не забувайте, що потрібно постійно залишатися людьми та надавати допомогу місцевому населенню. Ви здобули безцінний практичний досвід охорони правопорядку при виконанні службових завдань, які ми врахували при підготовці, але вороги підступні і змінюють тактику, тому пам’ятайте, що нас чекають матері, дружини та рідні, тому несіть службу пильно та будьте єдиним колективом».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *