Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські надра збагатили скарбницю на майже 205 мільйонів гривень

     Таку суму за січень-листопад поточного року внесли платники ресурсних і рентних платежів до зведеного. В Надвірнянському районі плату за користування надрами сплатили 9 користувачів природних ресурсів суб’єктів господарювання-юридичних особи.

Надходження з плати за користування надрами, у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились майже на 184 млн. грн. (21 млн. 123 тис. грн. – факт 11 місяців 2012 року).

Фахівці Міндоходів району відмічають, що досягнення позитивної динаміки надходжень плати за користування надрами – результат співпраці органу доходів і зборів краю та платників податків. Тобто з однієї сторони це нові підходи в адмініструванні, а з іншої усвідомлення суб’єктами господарювання необхідності своєчасно і в повній мірі сплачувати податки та свідченням високої податкової культури.

Нагадуємо, що підприємства з видобутку надр можуть отримати спеціальні дозволи на користування надрами, ставши переможцями аукціонів, крім випадків, визначених Кабінетом Міністрів України, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *