Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські платники податків збільшують надходження до місцевих бюджетів

Основним результативним показником, що характеризує  виконання функцій, покладених на ДПІ у Надвірнянському районі Головного Управління Міндоходів у Івано-Франківській області, є обсяг фактично мобілізованих податків та  зборів до бюджетів усіх рівнів.  Так, вже з початку року  до державного бюджету надійшло  163,5 млн. грн., що на 2,4 млн. грн.  перевищує планові показники. Найбільше становлять надходження  від плати за користування надрами-121,8 млн.грн., що складає 74,5 відсотки від поступлень до державного бюджету.
Місцеві бюджети Надвірнянського району протягом семи  місяців поспіль наповнюються з «плюсом». Зокрема, з початку року до місцевих бюджетів надійшло більше 59 мільйонів гривень платежів. Планові показники перевиконано більш як на 6 млн.грн..
 Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку. Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб  склал більше 46 млн. грн., додаткові надходження  зі сплати цього податку становлять 1,2 млн. грн., плати за землю – майже 4 млн. грн.,  додаткові надходження – 0,4 млн.грн., єдиного податку – більше 3,6 млн. грн., додаткові надходження становлять 0,7 млн. грн.
Працівники ДПІ у Надвірнянському районі створюють максимально комфортні умови для виконання платниками податків конституційного обов»язку щодо сплати податків.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *