Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські податківці в гостях у вихованців Дитячого будинку

  

  

В усьому світі 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Увага та посильна допомога вихованцям Надвірняського будинку дитини вже увійшла в добру традицію для податківців Надвірнянщини. Цей день не лише веселе свято для дітей, але й нагадування суспільству про те, що є певна категорія дітей, які потребують людського тепла й підтримки, а особливо в дитячих будинках.

Малята підготували святковий концерт з веселими піснями та танцями. Дітлахи у цьому закладі живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями, незважаючи на те вони позбавлені основного – батьківського піклування та тепла рідної домівки.

Вітаючи колектив дитячого будинку та дітей Василь Гнатюк побажав всім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а малюкам – здоров’я, щасливої долі, сповненого радості й надії життя.

«Ніхто не може бути байдужим до дітей, які з різних причин потрапили у складні  обставини. Саме найменша посильна допомога кожного з нас може кардинально змінити життя цих дітей і стати тим промінчиком надії, що допоможе зайняти гідне місце в  суспільстві. Особлива подяка медичному персоналу, що не залишаються байдужими, діляться своїм теплом з малечею», – зазначив Василь Гнатюк.  

Як годиться, керівник надвірнянських фіскалів подарував діткам солодощі, необхідні гігієнічно-санітарні засоби.

Про буденні клопоти персоналу закладу спілкувалися під час зустрічі головним лікарем закладу Галиною Кузнєцовою. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *