Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські правоохоронці відправилися в зону АТО

      У понеділок,15 грудня, в Надвірній проводжали черговий раз працівників міліції в зону АТО. Начальник РВ УМВС Надвірнянщини підполковник міліції Іван  Кавінський  та ст. інспектор з ОГП ст. лейтенант міліції Михайло Голіней вирушили на Схід України, аби змінити своїх колег, які там несуть службу.

         Проводжали бійців з подвір′я районного відділу міліції колеги, друзі,  рідні та близькі, керівництво міської та районної влади.   

       «Це не вперше наші правоохоронці вирушають на Схід виконувати свій священний обов′язок – боронити рідну державу від агресора, – зазначив  керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук. Адже правоохоронці завжди повинні бути першими й показувати приклад іншим».   Лунали побажання щодо наснаги, мудрості та мужності, аби з честю виконати поставлені завдання і щасливо повернутися додому.

       Поблагословив бійців на ратну справу отець-декан Олег Траско, помолився разом з ними і подарував освячені образки-обереги.
              Підоплески, рукостискання колег і сльози на очах рідних міліціонеривирушили в далеку дорогу.
        Громади населених пунктів Стримба, Гаврилівка та Чорний Потік зібрали кошти і закупили воякам в АТО теплі речі, засоби гігієни, продукти харчування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *