Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянському бізнесу роз’яснили про нові правила застосування РРО


 


 
 Фахівці ДПІ уНадвірнянському районі провели семінар з питань запровадження реєстраторів розрахункових операцій. Лектори семінару – керівники профільних підрозділів фіскальної служби детально виклали актуальні питання застосування РРО,справляння акцизного податку,новацій щодо нарахування ЄСВ,а також відповіли на запитання учасників семінару.
Податківці ознайомили присутніх про зміни, що стосуються касової техніки платниками єдиного податку. Зокрема відмічено, що розширюється сфера застосування РРО. Платники 3 групи спрощеної системи оподаткування вже з 1 липня ц.р. повинні застосовувати у своїй діяльності, а платники 2 групи з 1 січня 2016 року. Фахівці інспекції нагадали усім присутнім, що РРО не застосовують платники єдиного податку першої групи, а також другої – третьої груп, якщо вони торгують на ринках або продають товари через засоби пересувної торгівлі. Суб'єкти господарювання при продажу товарів у мережі Інтернет, зокрема фізичні,особи-підприємці платники єдиного податку 2 і 3 груп, повинні застосовувати РРО .
Податківці звернули увагу присутніх на те, що фізичні особи підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Начальник підрозділу оподаткування юридичних осіб нагадала, що 5-ти відсотковий акцизний податок повинні сплачувати суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують пиво безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у закладах громадського харчування.
Також присутнім нагадали, що з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв, а отже продаватиметься з цієї дати виключно за наявності відповідної ліцензії та з обов’язковим застосуванням РРО. Крім того,вона повідомила, що документи на отримання ліцензії можна здати у ДПІ.
Представник сервісного центру ознайомив із касовими апаратами їх модифікаціями та функціями.
Зустріч податківців і платників пройшла в жвавому обговоренні нововведень. Присутні змогли отримати фахові відповіді-консультації щодо практичного застосування реєстраторів розрахункових операцій та норми податкового законодавства.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *