Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці відвідали своїх земляків в зоні АТО

             Громада Надвірнящини активно підтримує українських військових, які виконують свій громадянський обов’язок захищаючи Вітчизну. З нашого району регулярно відправляються вантажі до військових частин, особливо до тих, де служать наші хлопці. 

             Громада Надвірнящини активно підтримує українських військових, які виконують свій громадянський обов’язок захищаючи Вітчизну. З нашого району регулярно відправляються вантажі до військових частин, особливо до тих, де служать наші хлопці. 

          Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Іваночко повернувся з  зони бойових дій АТО та поділився враженнями від побаченого.
        В першу чергу Михайло Іваночко  висловив  подяку громадам населених пунктів, які збирали кошти на закупівлю зимового одягу для наших військових: с. Фитьків – 5500 тис. грн., Лісна Тарновиця – 3467 тис. грн., церква Успіння Пресвятої Богородиці с. Гвізд -3500 тис. грн., Цуцилів – 11000 тис. грн., церковна громада УГКЦ с. Перерісль -2000 тис. грн., Верхній Майдан – 6012 тис. грн., смт. Делятин – 2000 тис. грн. – загальна сума 33500 тис. грн. 
    Також голова РДА подякував сільському голові с. Заріччя Михайлу Вацику та громаді цього населеного пункту, які зібрали понад 200 шт. ковдр, теплі речі та сільському голові с. Красна  Василю Завальнюку, отцю Івану Бойку, які зібрали  понад  0.5 тонни продуктів харчування.

     Михайло Іваночко розповів про поїздку на Схід України: «Увечері прибули до м. Слов’янськ та заночували в одного сільського голови, який знайомий з Михайлом Вациком. Під час бесіди з місцевими жителями, впало у вічі те, що вони зовсім не знають історії України. Маю бажання подарувати в бібліотеки шкіл Донецької області книги «Холодний Яр». А в загальному з їх слів вже на звільнених територіях більше 60% підтримують Росію, а 40% підтримують Україну.  Ми приїхали в селище Піски – це 18 км від Донецького аеропорту, заїхали на базу батальйону «Карпатська Січ» та завезли їм допомогу. Перше, що кинулося у вічі – це те, що  хлопці одягають чорні вишиванки для оберегу, коли ідуть на чергування на блок-пости. Я пишаюся тим, що, я їх знаю. З ними ми пробули більше як півдня,  ми допомагали їм копати бліндажі. Після цього ми поїхали в м. Костянтинівку, де дислокується 80-та аеромобільна бригада, в якій служать багато надвірнянців».      

       Ось як голова РДА коментує ситуацію щодо воєнних дій на Сході України: «Керівництву держави потрібно в першу чергу визначитися, що насправді відбувається на Сході України – якщо це війна, – то потрібно на окупованих територіях водити військовий стан, це означає, що ми офіційно визнаємо агресію сусідньої держави і це дає нам змогу звертатися до країн Європи та Америки, а вони, в свою чергу, мають право втрутитися в цей конфлікт. На разі наше керівництво заявляє,що в нас АТО і світ не хоче втручатися у внутрішні справи України».
    Підводячи підсумок зустрічі, Михайло Іваночко наголосив на необхідності проведення люстрації. «Люстрація –  то найперше, що може змінити державу. Це є основний   важель, який має викоренити корупцію. Нехай пропрацюють 5 років непрофесіонали, але вони навчаться і будуть працювати. Вони не будуть красти. До сьогодні понад 23 роки працювали «професіонали», – то результати їхньої «діяльності» добре видно – в державі все розкрадено.  Судячи з того, що твориться на Сході  України – то корупція в армії – це найбільше лихо і нам необхідно його позбутися». 

            

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *