Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці вшанували пам’ять Героїв Крут

 

 

 

 
 
 
«Згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи» – такими словами звернувся голова райдержадміністрації Олександр Кеніз до присутніх  під час церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут.
     Захід відбувся на території скверу Героїв УПА Марти і Мирону Свідрукам.Участь  також взяли голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, духовенство, представники громадських організацій, політичних партій, депутати, трудові колективи підприємств, установ, організацій, громадськість.
   Священики відслужили поминальну панахиду за полеглими борцями. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять молодих крутянців, борців за волю України часів визвольної боротьби, героїв Небесної Сотні, бійців-патріотів, які загинули в наш час – неоголошеної війни, що триває на Сході країни.Очільники району поклаликвіти допідніжжя скверу Героїв УПА Марти і Мирону Свідрукам.
 
      Про трагічно-героїчний бій 29 січня 1918 року розповів вчитель історії Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Олег Гречко.
 
       Від молоді виступила учасник революції Гідності, вчитель історії Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Віра Пасічнюк.
      Підсилили патріотичну складову заходу музичні виступи колективів районного будинку культури  та гурту вояків УПА «Заграва».
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *